Kategorie

Prostamol Uno 60 kapsułek

5882002
Producent: BERLIN CHEMIE AG
Kod producenta: 5882002
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Substancja czynna: Sabalis serrulatae extractum
 • Opakowanie: 60 kaps. (4x15)
 • Postać: kaps.miękkie
 • Dawka: 0,32 g
 • szt.
  67,50 zł
  Opis:
  Prostamol Uno to lek, który łagodzi dolegliwości związane z przerostem prostaty występujące przy oddawaniu moczu, jak np.: słaby strumień moczu, parcie na mocz, częstomocz, częste oddawanie moczu w nocy.

  Prostamol uno łagodzi dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego nie prowadząc do jego zmniejszenia, a tym samym nie eliminuje choroby.
  Pacjenci powinni regularnie konsultować się z lekarzem. Konsultacja lekarska jest konieczna zwłaszcza w przypadku stwierdzenia obecności krwi w moczu oraz w przypadku zatrzymania moczu w pęcherzu.

  Skład:
  Sabalis serrulatea extractum 320 mg

  Wskazania do stosowania:
  Prostamol Uno stosuje się w leczeniu zaburzeń oddawania moczu występujących w początkowym stadium łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

  Przeciwwskazania:
  W przypadku alergii (nadwrażliwości) na substancję czynną lub na którąkolwiek z pozostałych substancji pomocniczych leku.

  Dawkowanie:
  Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej zazwyczaj stosowana dawka to 1 kapsułka na dobę.
  Kapsułki należy przyjmować codziennie o tej samej porze, po posiłku. Kapsułki należy połykać w całości popijając odpowiednią ilością płynu. Regularne przyjmowanie produktu Prostamol Uno jest szczególnie ważne dla skuteczności leczenia.