Kategorie

Lecytyna - Gold kaps. 1,2g x 60

8439201
Producent: OLIMP LABORATORIES
Kod producenta: 8439201
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Opakowanie: 60 kaps.
 • Postać: kaps.
 • szt.
  17,60 zł
  Odczuwalne korzyści z suplementacji lecytyną mogą odnieść osoby żyjące na co dzień w dużym pośpiechu i stresie, uczniowie i studenci w okresie wytężonej nauki oraz pracownicy wykonujący intensywną pracę umysłową.

  Skład:
  lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna, woda - składniki otoczki.

  Substancje aktywne
  Informacja żywieniowa  1 kapsułka
  2 kapsułki
  Lecytyna
  1200 mg
  2400 mg


  Suplement diety w postaci miękkich kapsułek ?softgel" zawiera naturalną lecytynę sojową będącą źródłem niezwykle ważnych składników pokarmowych nadzorujących pracę serca, układu krążenia i systemu nerwowego.Lecytyna to jedna z najbardziej wszechstronnych substancji żywieniowych oddziałujących na organizm człowieka

  Dlaczego lecytna jest tak cenna dla naszego serca?

  Lecytyna odgrywa bardzo ważną rolę w procesie transportowania tłuszczów w naczyniach krwionośnych. Posiada zdolność rozpuszczania i zmniejszania cząsteczek tłuszczowych, dzięki czemu są one łatwiej i sprawniej przemieszczane w krwiobiegu. Dodatkowo, unieszkodliwia niebezpieczne dla organizmu frakcje cholesterolu, wspomagając ich szybsze eliminowanie przez wątrobę. Dzięki korzystnemu oddziaływaniu lecytyny na układ krążenia, serce staje się lepiej dotlenione.

  W jaki sposób lecytyna poprawia pamięć i zwiększa odporność na stres?

  Lecytna jest najbogatszym źródłem choliny z której organizm produkuje bardzo ważny przekaźnik nerwowy - acetylocholinę. Substancja ta przyspiesza przepływ sygnałów w mózgu, dzięki czemu poprawia szybkość kojarzenia faktów, proces zapamiętywania i odtwarzania różnych informacji.Lecytyna zapobiega także tworzeniu się zmian miażdżycowych w naczyniach mózgowych, przez co zapobiega zaburzeniom pamięci związanych z wiekiem. Wzrost poziomu acetylocholiny dodatkowo wprowadza organizm w stan odprężenia, znosi uczucie lęku i napięć nerwowych. W warunkach stresu lub silnego przesilenia umysłowego zapotrzebowanie na lecytynę wzrasta dwukrotnie.

  Kto powinien korzystać z suplementów lecytyny?

  Odczuwalne korzyści z suplementacji lecytyną mogą odnieść osoby żyjące na co dzień w dużym pośpiechu i stresie, uczniowie i studenci w okresie wytężonej nauki oraz pracownicy wykonujący intensywną pracę umysłową. Lecytyna to także ważny składnik diety osób zagrożonych chorobami serca i układu krążenia, w szczególności gdy zmianom chorobowym towarzyszy wyczuwalny spadek wydolności fizycznej.

  Jak przyjmować LECYTYNA GOLD 1200TM?

  Pełne zabezpieczenie organizmu przed niedoborem lecytyny, gwarantują 1-2kapsułki preparatu dziennie. Suplement diety najlepiej przyjmować po jednym z wybranych posiłków w ciągu dnia.

  Czym się różni GOLD LECYTYNA 1200TM od innych preparatów lecytynowych?

  OlimpGOLD LECYTYNA 1200 TM zawiera najlepiej przyswajalną postać lecytyny w postaci płynnej ,zamkniętej w poręczne i wygodne w stosowaniu miękkie kapsułki "softgel".
  Każda kapsułka dostarcza aż 1200 mg najwyższej jakości lecytyny.


  Dawkowanie:
  1-2 kapsułki raz dziennie podczas posiłku.