Kategorie

Guaranax x 60 kapsułek

8536201
Producent: OLIMP LABORATORIES
Kod producenta: 8536201
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Opakowanie: 60 kaps.
 • Postać: kaps.
 • szt.
  14,40 zł
  Działanie:
  Wieloletnie badania naukowe udowodniły, że roślinne ekstrakty guarany podnoszą poziom energii oraz pomagają zredukować skutki zmęczenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Guarana zwiększa zdolność koncentracji i zapamiętywania co jest szczególnie korzystne podczas długiej nauki lub np. w zawodach wymagających wielogodzinnego skupienia, często monotonnych i nużących związanych z nocną aktywnością np. kierowcy.

  Wskazania:
  Preparat zalecany jest jako suplement diety dla ludzi dorosłych. GUARANAX może być doskonałym substytutem napojów używkowych (kawy, herbaty, coli itp.). Polecany jest w szczególności dla osób obciążonych wysiłkiem fizycznym i umysłowym, wykonujących monotonne i nużące zajęcia, pracujących w godzinach nocnych oraz dla osób dążących do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

  Dawkowanie:
  1 kapsułka w miarę potrzeby, ale nie więcej jak 4 kapsułki w ciągu doby.

  Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadkach chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie przyjmować łącznie z alkoholem!

  Skład:
  ekstrakt guarany, celuloza mikrokrystaliczna ? substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

  Postać: Kapsułki