Kategorie

Depresanum tabl.x 60

8835802
Kod producenta: 8835802
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Opakowanie: 60 tabl.
 • Postać: tabl.powl.
 • szt.
  28,65 zł
  Depresanum, to preparat, który wspomaga utrzymanie dobrego stanu psychicznego i wywiera pozytywny wpływ na zachodzące w mózgu procesy związane z odczuwanym nastrojem. Środek zawiera ekstrakt z kwiatu szafranu działający na aktywność układu nerwowego.

  Skład:
  Inozytol, l0tryptofan, ekstrakt z kwiatu szafranu, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, sól sodowa karboksymetylocelulozy - substancja zagęszczająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, hydroksypropylometyloceluloza - substancja glazurująca, talk - substancja przeciwzbrylająca, trójglicerydy średniołańcuchowe, tlenek żelaza żółty i dwutlenek tytanu ? barwniki.

  Działanie:
  Depresanum, to preparat, który zawiera w składzie inozytol, l-tryptofan oraz ekstrakt z kwiatu szafranu, które wpływają na zachowanie równowagi emocjonalnej i na stan układu nerwowego.
  Przyjmowanie preparatu  wspomaga utrzymanie dobrego stanu psychicznego oraz korzystnie wpływa na poziom serotoniny i dopaminy.

   Dawkowanie:
  1 tabletka powlekana dwa razy dziennie podczas posiłku. Najlepiej rano i wieczorem.