Kategorie

Bioderma-Photoderm Max teintee SPF 50+ krem x 40ml

7034989
Producent: LAB.BIODERMA
Kod producenta: 7034989
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
szt.
59,00 zł
Wskazania:
Maxymalna ochrona przeciwsłoneczna dla skóry, która nie toleruje żadnej ekspozycji na słońce, skóry bardzo jasnej z piegami, skóry wystawionej na ekstremalne działanie słońca.

Działanie:
System filtrów Photoderm MAX Creme teintée gwarantuje MAXymalną i stałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Jego działanie przeciw promieniowaniu UVA hamuje przedwczesne starzenie się skóry i zapobiega reakcjom nietolerancji na słońce. Jego maksymalna ochrona przed promieniowaniem UVB skutecznie chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i potencjalnym ryzykiem częstej i długiej ekspozycji na słońce. Opatentowany kompleks BIOprotection® chroni komórki skóry przed szkodliwym wpływem promieni UV, stymulując naturalny system obronny skóry i chroniąc jej DNA. Photoderm MAX Creme teintée wyrównuje koloryt skóry i maskuje niedoskonałości. Jedwabista, ultralekka konsystencja Photoderm MAX Creme teintée daje skórze uczucie komfortu i miękkości, Photoderm MAX Creme teintée łatwo się rozprowadza nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Photoderm MAX Creme teintée nie zatyka porów i jest wodoodporny, a także fototrwały. Bezzapachowy, jest doskonale tolerowany.

Sposób użycia:
Nałóż Photoderm MAX Creme teintée równo na dokładnie osuszoną skórę. Nakładaj Photoderm MAX Creme teintée co 2 godziny lub po jego starciu.