Kategorie

Apivaginum glob. x 5 szt.

9055485
Producent: FEMI-LAB S.R.O.
Kod producenta: 9055485
Dostępność:
Produkt na zamówienie
Czas realizacji: 3 dni
 • Opakowanie: 5 glob.
 • Postać: glob.dopochw.
 • szt.
  13,50 zł
  Wskazania:
  Jako środek przyśpieszający zabliźnianie się ran w pochwie po porodzie, po kolposkopii (dokładne badanie dolnego odcinka kobiecych narządów rozrodczych tzn. krocza, sromu, pochwy, części pochwowej szyjki macicy wraz z ujściem zewnętrznym kanału szyjki przy pomocy urządzenia optycznego - kolposkopu), po konizacji (zabieg stosowany w celu usunięcia fragmentu tkanki szyjki macicy), po zabiegach chirurgicznych, po chemioterapii i radioterapii, przy suchości pochwy i dyspareunii (bóle przy współżyciu płciowym).

  Dawkowanie:
  Dopochwowo. 1 globulka na noc.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

  Poinformuj lekarza:
  Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, menstruację (globulek nie należy stosować w okresie menstruacji).