Kategorie

Antidral plyn x 50ml

3610801
Kod producenta: 3610801
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Substancja czynna: Aluminium chloride
 • Opakowanie: 50 ml (butelka)
 • Postać: płyn do stos.na skórę
 • Dawka: 0,1 g/g
 • szt.
  21,70 zł
  Skład:
  Substancją czynną w preparacie jest chlorek glinu w stężeniu 10%, a zastosowane podłoże ułatwia jego wchłanianie oraz zapobiega podrażnieniom naskórka. Preparat jest bardzo prosty w użyciu dzięki zastosowaniu specjalnego opakowania (roll-on). Zapewnia ono równomierne rozprowadzenie roztworu na powierzchni skóry.

  Wskazania
  :
  Stosowanie zewnętrznie na okolice skóry nadmiernie pocące się tj. na stopy, dłonie i pachy.

  Działanie
  :
  Antidral jest środkiem leczniczym i profilaktycznym przeciw nadmiernemu poceniu się, działającym przez obniżenie aktywności gruczołów potowych.

  Dawkowanie
  :
  Po umyciu i dokładnym osuszeniu skóry, unikając tarcia, należy codziennie rano smarować Antidralem miejsca pocące się. W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie preparatu co drugi lub trzeci dzień. W czasie leczenia jak i po jego bezpośrednim zakończeniu nie wolno usuwać owłosienia przez golenie lub depilację. W przypadku pojawienia się pieczenia, świądu lub rumienia okolic leczonych, należy przerwać terapię. Ponowne stosowanie Antidralu rozpocząć można po całkowitym ustąpieniu wymienionych objawów ubocznych. Uwaga! W czasie korzystania z preparatu należy po każdorazowym użyciu dokładnie dokręcić nakrętkę. Preparat przechowywać w pozycji pionowej.

  Przeciwwskazania
  :
  Uszkodzenia naskórka.