Kategorie

Theraflu ExtraGrip sasz.x 14

8240403
Kod producenta: 8240403
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
  • Substancja czynna: Paracetamol.,Phenyleph.,Pheniramini mal.
  • Opakowanie: 14 sasz.
  • Postać: pr.do p.rozt.doust.
  • Dawka: 0,65g+0,01g+0,02g
  • szt.
    17,90 zł
    Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa.

    Skład:
    1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze.

    Działanie:
    Chlorowodorek fenylefryny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działa pzreciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian feniraminy - substancja przeciwhistaminowa zmniejszająca produkcję wydzieliny w nosie.

    Wskazania:
    Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle
    kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

    Dawkowanie:
    Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.