Kategorie

Cetaphil emulsja do mycia x 250ml

7040452
Kod producenta: 7040452
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
 • Opakowanie: 250 ml
 • szt.
  37,00 zł
  Skład:
  Substancja czynna: woda oczyszczona, alkohol cetylowy, glikol propylenowy, laurylosiarczan sodu, alkohol stearylowy, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan propylu, p-hydroksybenzoesan n-butylu.

  Działanie:

  • Cetaphil emulsja to preparat stworzony specjalnie do oczyszczania i pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej skóry twarzy.
  • Cetaphil emulsja jest preparatem delikatnym i wygodnym w codziennej pielęgnacji, nie zawiera mydła, ani innych drażniących substancji, nie wymaga dodatkowego stosowania wody.
  • Cetaphil nie niszczy ochronnej warstwy lipidowej skóry, ponieważ utrzymuje fizjologiczne pH. Zapewnia skórze uczucie komfortu i świeżości.
  Wskazania:
  Skóra wrażliwa, u której środki zawierające mydło mogą powodować podrażnienia. Skóra z trądzikiem młodzieńczym i trądzikiem różowatym. Skóra przed i po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych. Skóra sucha, skłonna do alergii i wyprysków. Demakijaż skóry twarzy.

  Stosowanie
  :
  Niewielką ilość preparatu Cetaphil należy masując rozprowadzić na całej powierzchni skóry twarzy i po chwili zmyć przy pomocy wacika kosmetycznego bez użycia wody lub bezpośrednio wodą. Należy stosować rano i wieczorem. Opakowanie wystarcza na 6-8 tygodni.