Kategorie

BIOXSINE SERUM przeciw wypadaniu włosów 24 ampułki

7043209
Kod producenta: 7043209
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 3 dni
szt.
99,90 zł
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach klinicznych. Badania potwierdziły, że po dwóch miesiącach stosowania BIOXSINE:
U 90% badanych zapobiegł wypadaniu włosów
U 80% badanych nastąpiło zwiększenie ilości włosów.

CYKL ROZWOJU WŁOSA
Cykl rozwoju włosa składa się z trzech faz: anageny, katagenu i telogenu. Po okresie aktywnego wzrostu (anagen) następuje krótki okres stagnacji (katagen), bezpośrednio prowadzący do fazy spoczynku (telogen). Po przejściu pełnego cyklu włos wpada, a na jego miejscu wyrasta nowy, zdrowy włos. Podczas całego cyklu każdego dnia tracimy przeciętnie około 100 włosów.


CO POWODUJE WYPADANIE WŁOSÓW?

Istnieją różne przyczyny, między innymi czynniki środowiskowe, zanieczyszczenie powietrza, stres, zmęczenie, złe odżywianie się, chroniczne choroby, niektóre lekarstwa, przyczyny hormonalne, skłonności genetyczne i stosowanie szkodliwych substancji chemicznych, które mogą wpływać na przyspieszenie wejścia włosa w fazę spoczynku, intensyfikując wypadanie włosów. Najczęstsze  objawy kwalifikujące się do terapii przeciw wypadaniu włosów to wzrost wypadania, przerzedzanie się włosów lub ich niezdrowy wygląd.
 
 
DLACZEGO BIOXSINE?

Ziołowa Formuła BIOXSINE przeciw wypadaniu włosów (Serum) została opracowana specjalnie dla osób borykających się z problemem utraty włosów oraz osób pragnących wzmocnić włosy i nadać im sprężystość. Cała seria składa się z 24 fiolek o pojemności 6 ml.
 
Dzięki zawartości BIOCOMPLEX B11, BIOXSINE:
- Pomaga zapobiegać wypadaniu włosów,
- Wspomaga wzrost nowych włosów,
- Wzmacnia aktywne mieszki włosowe,
- Zwiększa gęstość i rewitalizuje włosy,
- Nadaje włosom objętość i przywraca sprężystość,
- Pochodzenie roślinne gwarantuje brak skutków ubocznych,
- Posiada pH odpowiednie dla skóry głowy i nie powoduje reakcji alergicznych ani podraznień,
- Nie zawiera barwników i substancji zapachowych,
- Nie skleja włosów i jest  łatwy w użyciu.POTWIERDZONE WYNIKI:

Skuteczność i bezpieczeństwo serum BIOXSINE potwierdzono w badaniach klinicznych.


Badania skuteczności potwierdziły, że BIOXSINE:
- Stałe i regularne stosowanie preparatu pomaga wypadaniu włosów.
- Pobudza wzrost nowych włosów, rewitalizuje słabe cebulki włosów, nadając im sprężystość, objętość i połysk.
Badania bezpieczeństwa potwierdziły, że BIOXSINE:
- Nie powoduje skutków ubocznych,
- Nie powoduje reakcji alergicznych,
- Jest dermatologicznie bezpieczny.

SPOSÓB STOSOWANIA:
Umyć włosy szamponem BIOXSINE i osuszyć ręcznikiem. Nakładać serum BIOXSINE na wilgotne i czyste włosy, zaczynając w miejscu wypadania włosów i stopniowo pokrywać cały obszar porośnięty włosami. Okrężnymi ruchami delikatnie wmasować preparat opuszkami palców przez około minutę tak, aby skóra wchłonęła serum. Nie spłukiwać. Serum BIOXSINE można stosować w ciągu dnia lub wieczorem. Należy jednak pamiętać, że preparat powinien pozostać na włosach przez minimum 8 godzin.
 
SKŁADNIKI:
Aqua, Biocomplex B11-Herbal Extract, Mel/Honey, Phenoxyeathanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-diol, Citric Acid.
 
Zbadany dermatologicznie i kliniczne w Niemczech przez Dermatest.
 


Filozofia Firny B'IOTA:
Ciało ludzkie składa się z 59 pierwiastków. Te same pierwiastki występują również na ziemi. Pierwiastki te, niezwykle ważne dla ludzkiej skóry, przenikają z ziemi do roślin, w BIOTA 59 Elements Labs dbamy, aby znalazły się one we wszystkich naszych produktach. Podobna budowa skóry i produktów BIOTA sprawia, że aktywne składniki w nich zawarte bardzo dobrze przystosowują się do skóry i włosów, zapewniając maksimum korzyści bez żadnych skutków ubocznych.